Posiadamy ofertę różnych grupowych warsztatów muzycznych i integracyjnych dla firm i instytucji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oto tytuły niektórych z nich:

 

„Zagraj w zespole od zera” – oferta dla każdego głównie dorosłych i młodzieży, osób, które jeszcze nie grały na instrumencie lub uczą się amatorsko. Wspólna gra w zespole, próba wzajemnego zgrania się doskonale integruje. Nasze instrumenty dostosowane są do osób, które nie uczyły się grać i świetnie spełniają swoją rolę. Wspólnie jesteśmy w stanie zagrać znane covery. W zależności od ilości osób biorących udział w zabawie, warsztat prowadzi od jeden lub więcej instruktorów.

„Warsztaty bębniarskie” – oferta dla dorosłych i starszej młodzieży. Gra na bębnach Djembe, Congach, Bongosach, etc. fascynuje niemal każdego. Jeszcze większe emocje budzi fakt, iż jest to instrument, na którym już po pierwszych zajęciach znamy podstawy gry, czy pierwsze rytmy. Gra na bębnach wymaga współpracy i zgrania, dlatego ten warsztat doskonale integruje uczestników zajęć.

„Bębny i bum bum rurki” – oferta dla dzieci i młodszej młodzieży, przede wszystkim dla przedszkoli, szkół, domów kultury i innych placówek pełniących funkcje edukacyjne. Gra na bum bum rurkach i bębnach doskonale rozwija koordynacje ruchową, integrację uczestników, słuch muzyczny, pamięć oraz poczucie rytmu. Dodatkowo gra na instrumentach, na których już po pierwszych zajęciach uczestnicy są w stanie wykonać podstawowe rytmy, czy melodie, niesamowicie cieszy. Konieczność współpracy przy wykonywaniu ćwiczeń bardzo pozytywnie wpływa na integrację grupy.

To nie są jedyne warsztaty muzyczne, jakie proponuje nasza firma. Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w celu przedstawienia dokładnej oferty.

Instrumenty zapewnia prowadzący.

Dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce „kontakt”.

 

Kontakt:

e-mail: zajecia.muzyczne@gmail.com

tel.: 509-104-164

Facebook: facebook.com/zajeciamuz

♫ Muzyka to jedyny język przekazu, który jednoczy wszystkie kraje i wszystkie kultury, dzięki niej można skleić stłuczone na tysiące kawałków lustro, w którym wszyscy możemy zobaczyć się i zrozumieć nawzajem.♫
Zbigniew Lubicz-Miszewski